Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackBaller for S60v1 2.0 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 229 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 248

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BlackBaller for S60v1 2.0 - Mobile

             Ile razy dręczyły cię niepożądane połączenia telefoniczne z nieznajomych numerów? niechciany spam w postaci wiadomości sms zapychający twoją skrzynkę odbiorczą do granic możliwości?

Spokojnie, z pomocą nadchodzi aplikacja BlackBaller pod Symbian OS, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie możliwość wyboru swoich rozmówców. Program BlackBaller spełnia jednocześnie funkcję filtra niechcianych połączeń, wiadomości sms oraz automatycznego odpowiadania na przychodzące wiadomości. BlackBaller w wersji po Polsku nie jest dostępny. Sądzicie, że BlackBaller jest za free? Nic bardziej mylnego. Producent natomiast daje możliwość 14 dniowego, bezpłatnego przetestowania produktu BlackBaller na wm, po tym czasie aby dalej korzystać z programu należy go aktywować. Aby skorzystać z programu BlackBaller użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Co więcej na naszej stronie w kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Interactive Voice Call Master for Series 60 3rd 2.10

  Interactive Voice Call Master to rozbudowane narzędzie do zarządzania przychodzącymi połączeniami.

 • Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC)

  Kolejna ciekawa aplikacja pod nazwą Photo Contacts Pro pod systemy Widnows Mobile wydana przez firmę PocketX Software jak sama nazwa mówi służy do prostego powiązywania zdjęć z naszą książką telefoniczną.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN UIQ3 2.62

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • Easy Reject 1.10 S60v3

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Mcleaner 1.6.4 (UIQ2)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlackBaller for S60v1 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ