Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best CallRecorder version 1.02 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 191 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 969

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best CallRecorder version 1.02 S60 3rd edition - Mobile

                    Aplikacja Best CallRecorder to prosty program przeznaczony do nagrywania zarówno wychodzących jak i przychodzących połączeń telefonicznych.


Narzędzie można ustawić w taki sposób aby uruchamiało się automatycznie z telefonem i umożliwiało utworzenie osobnych reguł dla kontaktów i grup z którymi połączenia mają być rejestrowane. Udostępniona przez producenta wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby korzystać nadal z programu Best CallRecorder za free należy wykupić niezbędną licencję. Niestety menu aplikacji Best CallRecorder nie jest po Polsku. Aby wypróbować program Best CallRecorder użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych praktycznych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Spb Phone Suite 1.3

  Aplikacja Spb Phone Suite na platformy Windows Mobile stanowi zestaw dodatków służących do obsługi telefonu, których zdecydowanie brakuje jako standardowo wbudowanych w systemie.

 • ContactArchiver

  ContactArchiver to nie wielka i prosta aplikacja stworzona przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca tworzenie, zarządzanie i dzielenie kontaktów w specyficznych plikach o rozszerzeniu .cfola.

 • Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN UIQ3 2.62

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • DuDu 3.40 (S60 3rd)

  DuDu to nie wielka aplikacja stworzona do nagrywania połączeń głosowych w telefonach wyposażonych w system Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best CallRecorder version 1.02 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ