Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best CallRecorder version 1.00 S90 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 81 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 629

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best CallRecorder version 1.00 S90 - Mobile

                    Aplikacja Best CallRecorder to prosty program przeznaczony do nagrywania zarówno wychodzących jak i przychodzących połączeń telefonicznych.


Narzędzie można ustawić w taki sposób aby uruchamiało się automatycznie z telefonem i umożliwiało utworzenie osobnych reguł dla kontaktów i grup z którymi połączenia mają być rejestrowane. Udostępniona przez producenta wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby korzystać nadal z programu Best CallRecorder za free należy wykupić niezbędną licencję. Niestety menu aplikacji Best CallRecorder nie jest po Polsku. Aby wypróbować program Best CallRecorder użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych praktycznych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • XCaller 1.09

  XCaller to świetna aplikacja stworzona na systemy Symbian OS, która kreuje w naszym telefonie wirtualnego rozmówcę.

 • BlackBaller for WM 2.0

  Ile razy dręczyły cię niepożądane połączenia telefoniczne z nieznajomych numerów? niechciany spam w postaci wiadomości sms zapychający twoją skrzynkę odbiorczą do granic możliwości?

 • Easy Reject 1.10 S60v3

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Callblock 2.0 Pocket PC

  Callblock to prosta i nie zwykle funkcjonalna aplikacja pozwalająca odrzucać automatycznie wszystkie niechciane połączenia. Program działa na systemach Windows Mobile i jest całkowicie darmowy.

 • Wrukwiacz 1.0 (WM)

  Wrukwiacz to program o bardzo ciekawej nazwie, który został napisany przez Polskiego Autora. Pozwala automatycznie wysyłać wiadomości sms i wykonywać połączenia pod sprecyzowany numer telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best CallRecorder version 1.00 S90 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ