Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 190 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 953

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition - Mobile

                 Best Blacklist to kolejny program stanowiący rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami i natrętnymi wiadomościami sms.


Program umożliwia stworzenie kilku grup a następnie dla każdej z nich określenie godziny i dni w których działać będzie zdefiniowany filtr a także rodzaj akcji przekierowanie lub automatyczne rozłączenie połączeń. Należy dodać, że jest to wersja trial, która pozwala na 15 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby nadal korzystać z Best Blacklist za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Blacklist nie jest za free. Jeżeli tylko chcesz wypróbować Best Blacklist użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Przypominamy, że w dziale Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best CallRecorder version 1.02 S60 3rd edition

  Aplikacja Best CallRecorder to prosty program przeznaczony do nagrywania zarówno wychodzących jak i przychodzących połączeń telefonicznych.

 • Easy Reject 1.10 S60 Touchscreen

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Advanced Blocker 1.00 S60v3

  Dzięki aplikacji Advanced Blocker problem natrętnych połączeń i uciążliwych rozmówców stanie się przeszłością. Już nie będziesz musiał wyłączać całkowicie telefonu, wystarczy że ustawisz inteligenty filtr połączeń a program zadba o resztę. Użytkownik zablokować może w zasadzie każdy rodzaj połączenia, od głosowych poprzez smsy, mmsy, video rozmowy, wiadomości WAP a nawet połączenia anonimowe.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Best Call Manager 1.00

  Best Call Manager umożliwia lepsze zarządzanie połączeniami, zapisywanie dat rozmów w kalendarzu, automatyczne oddzwanianie, wygodniejsze aktualizowanie kontaktów oraz jeszcze wiele innych przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ