Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best BlackList version 1.02 Series 80 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 98 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 344

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best BlackList version 1.02 Series 80 - Mobile

                 Best Blacklist to kolejny program stanowiący rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami i natrętnymi wiadomościami sms.


Program umożliwia stworzenie kilku grup a następnie dla każdej z nich określenie godziny i dni w których działać będzie zdefiniowany filtr a także rodzaj akcji przekierowanie lub automatyczne rozłączenie połączeń. Należy dodać, że jest to wersja trial, która pozwala na 15 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby nadal korzystać z Best Blacklist za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Blacklist nie jest za free. Jeżeli tylko chcesz wypróbować Best Blacklist użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Przypominamy, że w dziale Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • LCMinutes 1.40

  LCMinutes to prosta i przyjazna w użyciu aplikacja stworzona w celu monitorowania wydatków na telefonie z systemem Windows Mobile.

 • Scrub 1.0 (WM)

  Scrub to nie wielkie jednak bardzo przydatne narzędzie pozwalające wykryć wszelkie nie prawidłowości we wpisach w twojej książce telefonicznej na Windows Mobile.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Pocket PC)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie. Komendy głosowe to doskonała propozycja dla osób, które bardzo przywykły do wybierania numerów właśnie w ten sposób.

 • Best BlackList version 1.01 Series 90

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best BlackList version 1.02 Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ