Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best BlackList version 1.01 Series 90 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 89 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 171

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best BlackList version 1.01 Series 90 - Mobile

                 Best Blacklist to kolejny program stanowiący rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami i natrętnymi wiadomościami sms.


Program umożliwia stworzenie kilku grup a następnie dla każdej z nich określenie godziny i dni w których działać będzie zdefiniowany filtr a także rodzaj akcji przekierowanie lub automatyczne rozłączenie połączeń. Należy dodać, że jest to wersja trial, która pozwala na 15 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby nadal korzystać z Best Blacklist za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Blacklist nie jest za free. Jeżeli tylko chcesz wypróbować Best Blacklist użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Przypominamy, że w dziale Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Icontact 0.95 (WM)

  IContact dla Windows Mobile jest synonimem nowego i klasycznego menadżera kontaktów.

 • Call Control 1.00 S60v2

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.

 • Licznik GPRS Pocket PC

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • PhonePilot for S60 2nd phones 1.5

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • FakeCaller 1.1a

  FakeCaller to aplikacja, która pozwala symulować nadchodzące połączenie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best BlackList version 1.01 Series 90 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ