Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best BlackList version 1.00 Series 60 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 55 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 586

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best BlackList version 1.00 Series 60 - Mobile

                 Best Blacklist to kolejny program stanowiący rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami i natrętnymi wiadomościami sms.


Program umożliwia stworzenie kilku grup a następnie dla każdej z nich określenie godziny i dni w których działać będzie zdefiniowany filtr a także rodzaj akcji przekierowanie lub automatyczne rozłączenie połączeń. Należy dodać, że jest to wersja trial, która pozwala na 15 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby nadal korzystać z Best Blacklist za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Blacklist nie jest za free. Jeżeli tylko chcesz wypróbować Best Blacklist użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Przypominamy, że w dziale Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Minute Beep 1.3

  Aplikacja Minute Beep została stworzona z myślą o osobach, które chcą kontrolować czas swoich rozmów. Program informuje nas dźwiękiem przed każdą kolejną rozpoczętą minutą rozmowy oraz umożliwia automatyczne rozłączenie po upływie ustawionego czasu.

 • NetQin Mobile Manager 4.2

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • SpeechCloud Voice Dialer 1.0 (iPhone)

  SpeechCloud umożliwia proste nawiązywanie połączeń telefonicznych za pomocą iPhona przez sterowanie głosem.

 • Calling Country 1.1.4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.

 • Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best BlackList version 1.00 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ