Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 141 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 187

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd) - Mobile

                Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.


Program pozwala przypisać różne komunikaty powitań głosowych dla różnych telefonów, grup i kontaktów. Można również ustawić czas po jakim sekretarka się włączy oraz długość nagrania wiadomości. Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni, dlatego jeżeli po tym okresie zdecydujesz się nadal korzystać z Best Answering Machine za free, należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji Best Answering Machine nie jest po Polsku. Aby wypróbować program Best Answering Machine użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Polecamy także inne przydatne programy z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Advanced Call Manager SYMBIAN S60 1st edition 1.04

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • pyRinger 1.1.0 (S60 3rd)

  pyRinger to malutka aplikacja, która służy do automatycznego dzwonienia do wybranej osoby nieskończoną ilość razy.

 • Remind Me 3.11 (S60 3rd)

  Narzędzie Remind Me stworzone pod platformy Symbian OS, służy do tego aby przypominać nam o nieodebranych połączeniach i nieprzeczytanych wiadomościach.

 • SpeechCloud Voice Dialer 1.0 (iPhone)

  SpeechCloud umożliwia proste nawiązywanie połączeń telefonicznych za pomocą iPhona przez sterowanie głosem.

 • VeryAndroid SMS Backup 2.3

  VeryAndroid SMS Backup to łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na tworzenie bezpiecznych kopii skrzynki sms na platformach Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ