Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPilot for S60v3 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 202 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 642

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoPilot for S60v3 - Mobile

              AutoPilot to innowacyjne narzędzie stworzone dla Systemów Symbian OS, pozwalające skutecznie zarządzać połączeniami w naszym telefonie. Jest to dość rozbudowana aplikacja a swoimi możliwościami oferuje pracę w trzech trybach. 

Sekretarka automatyczna, która przy odpowiednim skonfigurowaniu zaoszczędzi nam wiele pracy i straconego czasu, smsowy autoresponder pełniący funkcję elektronicznego asystenta oraz skuteczny filtr połączeń. Dzięki tym opcjom autopilot oferuje pełny pakiet wspomagający zarządzanie połączeniami. Niestety menu aplikacji AutoPilot nie jest po Polsku jednak jego obsługa jest bardzo prosta. Należy pamiętać, że jest to 14 dniowa wersja Trial dlatego jeżeli chcesz korzystać z programu AutoPilot za free i bez ograniczeń należy wykupić licencję. Już teraz ściągnij aplikację AutoPilot używając opcji download, dzięki temu za darmo będziesz mógł przetestować program. Polecamy także inne aplikacje w kategorii Zarządzanie połączeniami.


Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Fake Calls 1.0 (iPhone)

  Fake Calls służy do symulowania przychodzących połączeń telefonicznych.

 • XCaller 1.09

  XCaller to świetna aplikacja stworzona na systemy Symbian OS, która kreuje w naszym telefonie wirtualnego rozmówcę.

 • ContactArchiver

  ContactArchiver to nie wielka i prosta aplikacja stworzona przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca tworzenie, zarządzanie i dzielenie kontaktów w specyficznych plikach o rozszerzeniu .cfola.

 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • BlackBaller for S60v3 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPilot for S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ