Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPilot for S60v2 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 63 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 307

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoPilot for S60v2 - Mobile

               AutoPilot to innowacyjne narzędzie stworzone dla Systemów Symbian OS, pozwalające skutecznie zarządzać połączeniami w naszym telefonie. Jest to dość rozbudowana aplikacja a swoimi możliwościami oferuje pracę w trzech trybach. 

Sekretarka automatyczna, która przy odpowiednim skonfigurowaniu zaoszczędzi nam wiele pracy i straconego czasu, smsowy autoresponder pełniący funkcję elektronicznego asystenta oraz skuteczny filtr połączeń. Dzięki tym opcjom autopilot oferuje pełny pakiet wspomagający zarządzanie połączeniami. Niestety menu aplikacji AutoPilot nie jest po Polsku jednak jego obsługa jest bardzo prosta. Należy pamiętać, że jest to 14 dniowa wersja Trial dlatego jeżeli chcesz korzystać z programu AutoPilot za free i bez ograniczeń należy wykupić licencję. Już teraz ściągnij aplikację AutoPilot używając opcji download, dzięki temu za darmo będziesz mógł przetestować program. Polecamy także inne aplikacje w kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Calling Country 1.1.4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.

 • Best BlackList version 1.02 Series 80

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • NetQin Mobile Manager 3.0

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • NetQin Mobile Manager 4.2

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • Call Sprite 1.5

  Call Sprite to aplikacja rozszerzająca możliwości obsługi połączeń o dodatkowe, specjalne funkcje na platformach Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPilot for S60v2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ