Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPilot for S60v1 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 56 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 253

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoPilot for S60v1 - Mobile

              AutoPilot to innowacyjne narzędzie stworzone dla Systemów Symbian OS, pozwalające skutecznie zarządzać połączeniami w naszym telefonie. Jest to dość rozbudowana aplikacja a swoimi możliwościami oferuje pracę w trzech trybach. 

Sekretarka automatyczna, która przy odpowiednim skonfigurowaniu zaoszczędzi nam wiele pracy i straconego czasu, smsowy autoresponder pełniący funkcję elektronicznego asystenta oraz skuteczny filtr połączeń. Dzięki tym opcjom autopilot oferuje pełny pakiet wspomagający zarządzanie połączeniami. Niestety menu aplikacji AutoPilot nie jest po Polsku jednak jego obsługa jest bardzo prosta. Należy pamiętać, że jest to 14 dniowa wersja Trial dlatego jeżeli chcesz korzystać z programu AutoPilot za free i bez ograniczeń należy wykupić licencję. Już teraz ściągnij aplikację AutoPilot używając opcji download, dzięki temu za darmo będziesz mógł przetestować program. Polecamy także inne aplikacje w kategorii Zarządzanie połączeniami.


Podobne Zarządzanie połączeniami

 • SpeechCloud Voice Dialer 1.0 (iPhone)

  SpeechCloud umożliwia proste nawiązywanie połączeń telefonicznych za pomocą iPhona przez sterowanie głosem.

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.

 • Licznik GPRS Pocket PC

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • Best BlackList version 1.00 Series 60

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • Easy Busy 1.00 S60v3

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPilot for S60v1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ