Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Igor Dontsov
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 44 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 205

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd) - Mobile

Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę. Po instalacji programu jego obsługa jest banalnie prosta, wystarczy zaznaczyć interesujący nas kierunek połączenia jaki ma być kontrolowany a następnie podać czas. Możemy zaznaczyć aby program kontrolował np. tylko połączenia przychodzące, tylko połączenia wychodzące lub wszystkie. Istnieje także opcja ukrywania programu tak aby nie był on widoczny w menadżerze uruchomionych aplikacji. Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni, więc jeżeli po tym okresie chcesz nadal korzystać z Auto Hang Up za free, konieczny jest zakup licencji. Aplikacja Auto Hang Up po Polsku nie jest dostępna. Aby skorzystać z programu Auto Hang Up kliknij użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje w kategorii Zarządzanie połączeniami.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • AutoPilot for S60v1

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • Best CallRecorder version 1.00 S90

  Aplikacja Best CallRecorder to prosty program przeznaczony do nagrywania zarówno wychodzących jak i przychodzących połączeń telefonicznych.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN S60 3rd edition 2.68

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • CallDisplay

  CallDisplay to bardzo prosta i malutka aplikacja napisana przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca zidentyfikowanie osób dzwoniących po nie znanych numerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ