Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto Hang Up 1.0 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Igor Dontsov
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 36 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 208

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Auto Hang Up 1.0 (UIQ 3) - Mobile

Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę. Po instalacji programu jego obsługa jest banalnie prosta, wystarczy zaznaczyć interesujący nas kierunek połączenia jaki ma być kontrolowany a następnie podać czas. Możemy zaznaczyć aby program kontrolował np. tylko połączenia przychodzące, tylko połączenia wychodzące lub wszystkie. Istnieje także opcja ukrywania programu tak aby nie był on widoczny w menadżerze uruchomionych aplikacji. Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni, więc jeżeli po tym okresie chcesz nadal korzystać z Auto Hang Up za free, konieczny jest zakup licencji. Aplikacja Auto Hang Up po Polsku nie jest dostępna. Aby skorzystać z programu Auto Hang Up kliknij użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje w kategorii Zarządzanie połączeniami.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Wrukwiacz 1.0 (WM)

  Wrukwiacz to program o bardzo ciekawej nazwie, który został napisany przez Polskiego Autora. Pozwala automatycznie wysyłać wiadomości sms i wykonywać połączenia pod sprecyzowany numer telefonu.

 • Caller Info 1.02

  Aplikacja Caller Info pozwala wyświetlić wszystkie dostępne w pamięci telefonu informacje na temat osoby dzwoniącej, takie jak adres, miejsce pracy, czy inne zapiski i notatki.

 • Monniker 1.1 (Smartphone)

  Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

 • BlackBaller for S60v3 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN UIQ2 2.50

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auto Hang Up 1.0 (UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ