Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Blocker 1.00 S60v3 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.11.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 284

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Advanced Blocker 1.00 S60v3 - Mobile

Advanced Blocker jest praktyczną aplikacją, która czuwa w tle aby nasza prywatność pozostawała nie zakłócona. Ile razy odbierałeś niechciane połączenia lub reklamowe sms-y? Dzięki aplikacji Advanced Blocker problem natrętnych połączeń i uciążliwych rozmówców stanie się przeszłością. Już nie będziesz musiał wyłączać całkowicie telefonu, wystarczy że ustawisz inteligenty filtr połączeń a program zadba o resztę. Użytkownik zablokować może w zasadzie każdy rodzaj połączenia, od głosowych poprzez smsy, mmsy, video rozmowy, wiadomości WAP a nawet połączenia anonimowe. Blokowanie połączeń głosowych odbywa się poprzez zainicjowanie dźwięku zajętości, dzięki czemu osoba, która do nas dzwoni myśli, że aktualnie rozmawiamy z kimś innym. Niestety Producent udostępnia wersję Try and Buy i jeżeli po przetestowaniu programu będziesz chciał go używać nadal należy wykupić niezbędną licencję.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • DuDu 3.40 (S60 3rd)

  DuDu to nie wielka aplikacja stworzona do nagrywania połączeń głosowych w telefonach wyposażonych w system Symbian OS.

 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Slide Helper 1.08

  Slide Helper to mała i prosta aplikacja do zarządzania procesami w telefonie w oparciu o położenie slider'a.

 • Easy Busy 1.00 S60v2

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Call Meter NG 2.3.17.8

  Call Meter NG jest łatwą w obsłudze aplikacją, która pozwala sumować wszystkie nadchodzące oraz wychodzące połączenia nie zależnie od tego czy są to połączenia głosowe czy też tekstowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Blocker 1.00 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ