Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Weather 1.1.20 (220 pikseli) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Gergely Gati
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 158 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 429

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Weather 1.1.20 (220 pikseli) - Mobile

                Weather to uniwersalna aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

Program pozwala na natychmiastową aktualizację pogody dla wybranego miejsca oraz prezentuje prognozę na kilka następnych dni - można również ustawić odstępy czasu w których aktualizacja będzie wykonywana automatycznie. Narzędzie pokazuje wiele przydatnych informacji takich jak temp., ciśnienie, prędkość i kierunek wiatru. Program godny uwagi dla osób, które lubią być na bieżąco. Dobra wiadomość! Aplikacja Weather jest całkowicie za free. Niestety menu programu Weather  nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Weather użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

 • Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • SKTools 4.2.1

  SKTools to program napisany pod platformy Windows Mobile, który umożliwia analizę wydajności i optymalizację pracy systemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Weather 1.1.20 (220 pikseli) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ