Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Weather 1.1.20 (128px) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Gergely Gati
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 113 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 393

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Weather 1.1.20 (128px) - Mobile

                Weather to uniwersalna aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

Program pozwala na natychmiastową aktualizację pogody dla wybranego miejsca oraz prezentuje prognozę na kilka następnych dni - można również ustawić odstępy czasu w których aktualizacja będzie wykonywana automatycznie. Narzędzie pokazuje wiele przydatnych informacji takich jak temp., ciśnienie, prędkość i kierunek wiatru. Program godny uwagi dla osób, które lubią być na bieżąco. Dobra wiadomość! Aplikacja Weather jest całkowicie za free. Niestety menu programu Weather  nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Weather użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Winterface 1.1

  Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego.

 • Themes Launcher 1.0

  Themes Launcher to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS.

 • VITO QuickContact 3.0 (Pocket PC)

  VITO QuickContact to aplikacja napisana pod systemy Windows Mobile, która umożliwia zarządzanie kontaktami w prosty sposób w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Weather 1.1.20 (128px) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ