Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: SymbianV3
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 193 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 696

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd) - Mobile

                Wallpaper Manager to program, który służy do automatycznej zmiany tapety na ekranie naszego telefonu.

Program działa na telefonach z systemem Symbian trzeciej generacji i umożliwia ustawienie innej tapety na każdy dzień tygodnia. Program po zainstalowaniu można w każdej chwili dezaktywować tak aby nie pracował w tle bez konieczności odinstalowywania. Jest to mała i prosta aplikacja, która nie obciąża zbytnio pamięci telefonu. Ponadto Wallpaper Manager jest całkowicie za free. Niestety na Menu programu Wallpaper Manager po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Aby skorzystać z Wallpaper Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Zip (S60 3rd)

  Handy Zip to aplikacja do otwierania i tworzenia archiwów ZIP na telefony komórkowe.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • CookingItalian 4

  Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej.

 • Battery Indicator 4.0.0

  Battery Indicator to prosta aplikacja, która wspomaga działanie zwykłego wskaźnika naładowania baterii o dodatkowe funkcje. Program pokazuje na pasku statusu stan naładowania akumulatora w procentach razem z temperaturą, żywotnością, napięciem i czasem podłączenia i odłączenia od sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ