Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO QuickContact 1.0.1 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 485 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 290

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO QuickContact 1.0.1 (S60 3rd) - Mobile

              VITO QuickContact to aplikacja dla z systemem Symbian OS do zarządzania listą kontaktów. Program jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem urządzenia pozwala na wyszukiwanie kontaktów za pomocą klawiszy kierunkowych, a wyszukiwarka imion i nazwisk została wzbogacona o słownik T9.

Aplikacja działa z telefonami wyposażonymi w Symbiana trzeciej generacji. Producent udostępnia wersję Shareware, która pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni, po tym okresie jeżeli nadal chcesz korzystać z aplikacji VITO QuickContact za free konieczne jest wykupienie niezbędnej licencji. Menu programu VITO QuickContact nie jest po Polsku. Aby skorzystać z VITO QuickContact użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Sound Meter 1.2

  Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Handy Weather 6.01 (S60 5th edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO QuickContact 1.0.1 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ