Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual Key 1.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Luomao2000
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 25 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2392

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Virtual Key 1.0 (S60 3rd) - Mobile

             Virtual Key umożliwia zmianę funkcji wszystkich klawiszy w telefonie.

Program przeznaczony jest dla telefonów z systemem Symbian trzeciej generacji i pozwala na prze mapowanie funkcji klawiszy na dowolnie wybrany sposób. Możemy np. użyć klawisza domyślnie uruchamiającego kamerę do otwierania odtwarzacza mp3 lub z kolei przypisać cyfrę 5 na klawiaturze jako skrót do uruchomienia menadżera plików itp. Virtual Key daje zatem szerokie możliwości konfiguracyjne. Virtual Key jest całkowicie za free, wiec nie ma mowy o jakichkolwiek ograniczeniach. Niestety program Virtual Key nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Virtual Key
użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Beeper 6.60 (Symbian S60 3rd edition)

  Beeper to funkcjonalne narzędzie informujące użytkownika przede wszystkim o najistotniejszych zdarzeniach i parametrach.

 • DrinkLimiter 1.0

  Aplikacja DrinkLimiter napisana na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura jest rozwiązaniem ograniczającym wydatki na alkohol w barach.

 • MobiMonster2 1.0

  MobiMonster2 to rozbudowana aplikacja, która daje dostęp do wielu usług internetowych przez telefon komórkowy z systemem Symbian.

 • SKScheMa 1.2.7

  SKScheMa nie dostępna free, jest doskonałą aplikacją służącą do automatycznego wykonywania rozmaitych zadań w oparciu o wcześniej ustalone reguły.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual Key 1.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ