Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Symbian Solution
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 49 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 620

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd) - Mobile

           UnlockShake umożliwia zablokowanie i odblokowanie telefonu przez potrząśnięcie.

Aplikacja działa na telefonch z systemem Symbian trzeciej generacji posiadających czujnik położenia. Ciekawe rozwiązanie jednak mało praktyczne, wystarczy lekko potrząsnąć telefonem aby się samoistnie odblokował.  Aplikacja jest bardzo podobna do programu ShakeSMS do odczytywania smsów, który również znajdziecie na POBIERZ.PL. Na menu programu UnlockShake w wersji po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Natomiast aplikacja UnlockShake jest całkowicie za free więc nie ma mowy tutaj o jakichkolwiek ograniczeniach. Aby skorzystać z    UnlockShake użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Nokia Sports Tracker 3.5.1

  Nokia Sports Tracker to aplikacja dla osób posiadających odbiornik GPS w swoim telefonie i uprawiają sport.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Pocket PC)

  Aplikacja Pocket Hack Master napisana pod platformy Windows Mobile została zaprojektowana z myślą o rozsądnym organizowaniu pracy naszego urządzenia przenośnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ