Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

u-Pulse 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: u-Mon
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 26 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 469

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis u-Pulse 1.0 - Mobile

             u-Pulse jak sama nazwa wskazuje jest praktycznym i ciekawym programem do mierzenia pulsu.

Aplikacja działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.0). Obsługa programu jest bardzo prosta wystarczy wcisnąć przycisk, odliczyć dziesięć uderzeń serca (na dłoni lub na szyi), nacisnąć znowu przycisk i na ekranie pojawi się nasz puls. Może nie jest to profesjonalne narzędzie, jednak do zwykłego pomiaru wystarcza. Menu programu u-Pulse nie jest po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial dlatego jeżeli po okresie próbnym nadal chcesz korzystać z u-Pulse za free należy wykupić niezbędną licencję. Aby skorzystać z    u-Pulse użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.

 • Mobiola Headset 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Weather 1.1.20 (220 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Alon Screen Capture for S60 1.10

  Proste narzędzie umożliwiające tworzenie screenów z ekranu telefonu komórkowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: u-Pulse 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ