Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Patrol 2.1.25 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: betep.allnokia.ru
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 229 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1250

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Patrol 2.1.25 (S60 3rd) - Mobile

              Total Patrol to aplikacja, która przypomni nam o nieodebranym połączeniu, nieodczytanej wiadomości SMS czy o potrzebie naładowania telefonu.

Program przeznaczony jest na telefony z systemem Symbian trzeciej generacji i posiada dość spore możliwości konfiguracyjne. Do powiadomienia o różnych zdarzeniach można użyć alarmu zwykłego ale i także wibracyjnego, wybrać rodzaj dzwonka i konkretną melodię lub ustawić w jakich odstępcach czasu czyli co ile program będzie przypominał o nieodczytanej wiadomości sms lub nie odebranym połączeniu. Menu program Total Patrol niestety nie jest po Polsku. Z aplikacji Total Patrol można korzystać za free, tak więc bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Aby skorzystać z Total Patrol użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Theme Scheduler 1.15 (S60 3rd Edition)

  Theme Scheduler to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • pRuler 1.2

  pRuler to aplikacja, którą można wykorzystać do zmierzenia odległości lub rozmiarów przedmiotu za pomocą urządzenia Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Patrol 2.1.25 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ