Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Time Machine 1.7.1 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Chitale Enterprises
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 191 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1502

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Time Machine 1.7.1 (S60 3rd) - Mobile

              Time Machine to rozbudowana aplikacja do pomiaru i prezentacji czasu dla telefonów z systemem Symbian OS.

Program wyświetla zegar w różnych strefach czasowych, posiada zaawansowany zegar, stoper oraz minutnik. Program Time Machine to kompletny wehikuł czasu;) skupiający wszystkie niezbędne aplikacje do zarządzania czasem w jednym miejscu. Niestety menu programu Time Machine nie jest po Polsku. Ponadto producent udostępnił swoim użytkownikom wersję Trial, tak więc aby korzystać z programu Time Machine za free po okresie próbnym należy wykupić licencję. Aby skorzystać już teraz z Time Machine użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Basic4ppc 6.30

  Basic4ppc napisana dla Windows Mobile jest ciekawą aplikacją, która może zainteresować grono programistów.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • Custom Clock Widget Free 0.6.1

  Custom Clock Widget to stylowy dodatek, który nada twojemu telefonowi klasy i dobrego gustu w formie eleganckiego zegara.

 • CrazySoft Mega Personality Pack UIQ3

  Aplikacja zawiera potężną baterię testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Time Machine 1.7.1 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ