Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Themes Launcher 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: NeuveX
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 17 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 633

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Themes Launcher 1.0 - Mobile

                    Themes Launcher to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS.

Program można traktować jako alternatywę w stosunku do systemowego menadżera tematów. Themes Launcher pozwala w łatwy i szybki sposób zmienić motyw graficzny naszego telefonu. Dodatkowo program Themes Launcher jest całkowicie za free więc nie ma mowy tutaj o jakichkolwiek opłatach czy ograniczeniach, po prostu wgrywasz i korzystasz. Niestety menu aplikacji Themes Launcher nie jest po Polsku. Aby skorzystać już teraz z Themes Launcher użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne nie typowe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • G-off Display 1.0 (WM)

  G-off display to prosty program pozwalający na automatyczne wyłączenie ekranu w momencie kiedy telefon zostanie obrócony wyświetlacze do dołu.

 • Mobiola Headset 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • MorzeDroid 1.2.1

  MorzeDroid to nie wielki i prosty w obsłudze program używany do komunikacji kodem Morsa. Z pośród trybów działania programu można wybrać komunikację poprzez światło, dźwięk lub wibracje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Themes Launcher 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ