Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ThemeMagic 1.0 beta 1 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Sarawut Ratanaphan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 15 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2806

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ThemeMagic 1.0 beta 1 (S60 3rd) - Mobile

                    ThemeMagic to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach wyposażonych w czujnik ruchu.

Program można traktować jako alternatywę w stosunku do systemowego menadżera tematów. ThemeMagic pozwala w łatwy i szybki sposób zmienić motyw graficzny naszego telefonu poprzez potrząśnięcie urządzeniem. Dodatkowo program ThemeMagic jest całkowicie za free więc nie ma mowy tutaj o jakichkolwiek opłatach czy ograniczeniach, po prostu wgrywasz i korzystasz. Niestety menu aplikacji ThemeMagic nie jest po Polsku. Aby skorzystać już teraz z ThemeMagic użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne ciekawe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • monikker (S60 3rd)

  Monikker to aplikacja, która pozwoli wybrać w jaki sposób będzie wyświetlane połączenie przychodzące u osoby, która ma zainstalowany ten program.

 • Sound Meter 1.2

  Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu.

 • Handy Weather 3.0

  Dzięki aplikacji Handy Weather 3.0 już nigdy nie zmokniesz:)

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ThemeMagic 1.0 beta 1 (S60 3rd) - Mobile

dodał: 1marzena , 30.01.2010

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ