Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Theme Scheduler 1.15 (S60 3rd Edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Jukka Silvennoinen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2010
Rozmiar: 83 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Theme Scheduler 1.15 (S60 3rd Edition) - Mobile

                     Theme Scheduler to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji.

Program można traktować jako alternatywę w stosunku do systemowego menadżera tematów. Theme Scheduler pozwala w łatwy i szybki sposób zmienić motyw graficzny naszego telefonu poprzez ustawienie dostosowane do czasu lub konkretnego profilu. Dodatkowo program Theme Scheduler jest całkowicie za free więc nie ma mowy tutaj o jakichkolwiek opłatach czy ograniczeniach, po prostu wgrywasz i korzystasz. Menu aplikacji Theme Scheduler jest po Polsku! Aby skorzystać już teraz z Theme Scheduler użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Pozostałe znajdziesz również inne ciekawe aplikacje do codziennego użytku.

Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Theme Scheduler 1.15 (S60 3rd Edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ