Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMSTimer 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: MobiMonster
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 190 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 290

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis SMSTimer 1.0 - Mobile

          Aplikacja SMSTimer pozwala wysyłać automatycznie krótkie wiadomości SMS.

SMSTimer pozwala zaplanować, a następnie wysyłać wiadomości SMS o określonym czasie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które muszą np. pamiętać o przesłaniu systematycznych raportów do szefa. Aplikacji SMSTimer nie jest za free, producent udostępnia wersję Shareware. Na menu SMSTimer po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Jeżeli chcesz skorzystać z narzędzia SMSTimer kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • Masturbator Pro 1.2.1

  Masturbator Pro to program o dość ciekawej nazwie;), który możemy wykorzystać do zarządzania funkcją wibracji w telefonie bez konieczności dzwonienia na niego.

 • Windows 7 theme Symbian S60 3rd edition

  Windows 7 theme to po prostu nakładka na system Symbian, przeistaczająca menu naszego telefonu na nie zwykle podobne do Windows 7.

 • Digital Hair Style for PPC

  Digital Hair Style to aplikacja za pomocą której do zrobionego aparatem telefony zdjęcia portretowego można dopasować jedną z wielu dostępnych fryzur.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMSTimer 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ