Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Settings 1.14 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: MobiFun Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 106 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 903

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Smart Settings 1.14 - Mobile

          Smart Settings to nie wielka aplikacja, która umożliwia stworzenie własnego menu ze skrótami tak aby praca z telefonem była wygodniejsza.

Aplikacja pozwala przyporządkować klawiszom nawigacyjnym własne menu ze skrótami do najczęściej używanych programów. Można również przypisać funkcję klawiszom, które odpowiadają za odblokowanie telefonu. Narzędzie działa na telefonach z systemem Symbian i jest to wersja Trial, dlatego po wypróbowaniu aplikacji aby nadal korzystać z Smart Settings za free należy wykupić licencję. Menu programu Smart Settings nie jest po Polsku.

Jeżeli chcesz skorzystać z Smart Settings kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Rotate Screen v1.1

  Rotate Screen to aplikacja służąca do obracania pozycji ekranu tak aby obraz wyświetlany był zarówno w poziomie jak i w pionie.

 • nCoin 0.2

  Aplikacja nCoin korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

 • Screenshot for Symbian OS S60 3rd Edition 2.80

  Prosty w obsłudze i bezpłatny program służący do wykonywania zrzutów ekranu telefonu komórkowego.

 • PockeTender 1.0

  PockeTender stworzona na systemy Windows Mobile jest aplikacją, która zdecydowanie znajdzie zainteresowanie wśród grona barmanów lub po prostu osób lubiących przygotowywać drinki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Settings 1.14 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ