Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SkyeQuiKey 1.0101 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: SKYESTREAM LTD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 296 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 267

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SkyeQuiKey 1.0101 - Mobile

          SkyeQuiKey to aplikacja do wyszukiwania informacji w telefonach z systemem Symbian S60v3.

Aplikacja już po wpisaniu pierwszych liter wyświetla listę pasujących wyników - program przeszukuje nasze kontakty oraz wszelkie usługi i narzędzia dostępne w telefonie. Dzięki temu mamy pewność, że wpisywana fraza zostanie przeszukana wszędzie. Producent udostępnia wersję próbną, a więc jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał używać SkyeQuiKey nadal za free należy opłacić licencję. Dodatkowo warto dodać, że SkyeQuiKey  nie jest po Polsku ale jego obsługa nie jest skomplikowana.

Jeżeli chcesz skorzystać z narzędzia SkyeQuiKey kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • SKTools 4.2.1

  SKTools to program napisany pod platformy Windows Mobile, który umożliwia analizę wydajności i optymalizację pracy systemu.

 • TravelCapitols 1.0

  Aplikacja Travelcapitols stworzona dla Windows Mobile przez znanego nam już programistę narzędzi mobilnych Vicenta Collure z pewnością przyda się osobom często podróżującym po świecie.

 • nBat 0.2

  Aplikacja nBat korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

 • ZodiacEncyclopedias 1.0

  Mała aplikacja, która zawiera zbiór informacji na temat 12 znaków zodiaku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SkyeQuiKey 1.0101 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ