Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screenshot for Symbian OS S60 3rd Edition 2.80 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Antony Pranata
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 125 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 503

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Screenshot for Symbian OS S60 3rd Edition 2.80 - Mobile

            Screenshot jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją służącą do wykonywania zrzutów ekranu tego co się dzieje na wyświetlaczu telefonu komórkowego.

Program można wywoływać za pomocą skrótu klawiszowego lub ustawić automatyczne robienie zrzutów ekranu co kilka sekund. Obrazy zapisywane są w formatach: JPEG, PNG, BMP, oraz MBM. 

Dobra wiadomość dla osób nie znających języków obcych. Menu programu Screenshot jest po Polsku. Co więcej aplikacja Screenshot jest całkowicie za free.

Jeżeli chcesz skorzystać z narzędzia Screenshot kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • ZodiacEncyclopedias 1.0

  Mała aplikacja, która zawiera zbiór informacji na temat 12 znaków zodiaku.

 • PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 3rd Edition)

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • EQ ShutDown 1.0 (S60 1st/2nd)

  EQ ShutDown to nie wielka i prosta aplikacja która, służy do szybkiego wyłączania telefonu.

 • EasyPrint 1.0

  EasyPrint to nowa aplikacja na systemy Android pozwalająca na drukowanie dokumentów bezpośrednio z urządzeń Android za pośrednictwem stosunkowo młodego serwisu Google Cloud.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screenshot for Symbian OS S60 3rd Edition 2.80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ