Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screenshot for Symbian OS S60 1st/2nd Edition 2.50 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Antony Pranata
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 191 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 242

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Screenshot for Symbian OS S60 1st/2nd Edition 2.50 - Mobile

            Screenshot jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją służącą do wykonywania zrzutów ekranu tego co się dzieje na wyświetlaczu telefonu komórkowego.

Program można wywoływać za pomocą skrótu klawiszowego lub ustawić automatyczne robienie zrzutów ekranu co kilka sekund. Obrazy zapisywane są w formatach: JPEG, PNG, BMP, oraz MBM. 

Dobra wiadomość dla osób nie znających języków obcych. Menu programu Screenshot jest po Polsku. Co więcej aplikacja Screenshot jest całkowicie za free.

Jeżeli chcesz skorzystać z narzędzia Screenshot kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd)

  Nokia Friend View to serwis społecznościowy dla użytkowników telefonów Nokia z systemem Symbian trzeciej generacji.

 • Advanced Battery Saver UIQ

  Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon.

 • Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50

  Psiloc Baby Care to aplikacja na Symbian OS zamieniająca telefon w elektroniczną nianię. Wystarczy pozostawić telefon w pokoju dziecka a uaktywniona aplikacja Psiloc Baby Care na urządzenia mobilne wykryje wszelkie dźwięki.

 • Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile PPC

  Dzięki aplikacji Mobiola Headset stworzonej akurat w tej wersji dla systemów Windows Mobile, mamy możliwość wykorzystania naszego Pocket PC jako zestaw słuchawkowy konieczny do prowadzenia jakichkolwiek rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych, jak np. Skype.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screenshot for Symbian OS S60 1st/2nd Edition 2.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ