Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S60Zip 1.02 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: S60addons.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 18 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 376

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis S60Zip 1.02 (S60 2nd) - Mobile

          S60Zip to aplikacja do zarządzania skompresowanymi plikami ZIP w telefonach z systemem Symbian drugiej generacji.

Program pozwala na rozpakowywanie i pakowanie plików, umożliwia przeglądanie zawartości plików ZIP w wiadomościach e-mail oraz pozwala na wysyłanie skompresowanych plików przez Bluetooth lub pocztę e-mail. Jeżeli często operujemy na załącznikach, warto go mieć.

S60Zip nie jest po Polsku. Producent udostępnia wersję darmową tak więc z S60Zip można korzystać za free i bez żadnych ograniczeń. Jeżeli chcesz skorzystać z narzędzia S60Zip kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana.

Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: S60Zip 1.02 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ