Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Python dla (S60 3rd) 1.4.4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 572 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4161

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Python dla (S60 3rd) 1.4.4 - Mobile

            Python jest dodatkiem do systemu Symbian OS umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

Program ten można traktować bardziej jako odtwarzacz aplikacji napisanych w języku Python, całkowicie niezbędny do uruchomienia programów w tym środowisku. Jest to dość popularny dodatek a aplikacje, które pracują w oparciu o niego można znaleźć na POBIERZ.PL. Menu Python nie jest po Polsku. Program Python jest natomiast za free.

Aby wypróbować program Python użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Advanced Battery Saver s60v1,2,3

  Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon.

 • nSlap 0.1

  Aplikacja nSlap korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • AutoCam UIQ3 1.30

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.

 • Windows 7 theme Symbian S60 3rd edition

  Windows 7 theme to po prostu nakładka na system Symbian, przeistaczająca menu naszego telefonu na nie zwykle podobne do Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Python dla (S60 3rd) 1.4.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ