Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP2) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 567 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 487

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP2) - Mobile

            PyS60 (Python) jest dodatkiem do systemu Symbian OS umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

Program ten można traktować bardziej jako odtwarzacz aplikacji napisanych w języku Python, całkowicie niezbędny do uruchomienia programów w tym środowisku. Jest to dość popularny dodatek a aplikacje, które pracują w oparciu o niego można znaleźć na POBIERZ.PL. Menu PyS60 (Python) nie jest po Polsku. Program PyS60 (Python) jest natomiast za free.

Aby wypróbować program PyS60 (Python) użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Weather 3.0

  Dzięki aplikacji Handy Weather 3.0 już nigdy nie zmokniesz:)

 • nSword 0.1

  Aplikacja nSword korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd

  Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili.

 • CrazySoft Mega Personality Pack UIQ3

  Aplikacja zawiera potężną baterię testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ