Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pulsepaper 2.0.6 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Pulse Data Services Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 76 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 327

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pulsepaper 2.0.6 (Symbian S60 3rd Edition) - Mobile

            Pulsepaper to aplikacja, która trzykrotnie w ciągu dnia będzie zmieniać tapetę na twoim telefonie.

Folder z którego mają być wybierane obrazy można zdefiniować samodzielnie lub wybrać jedną z dostępnych kategorii np: pogoda, kosmos, samochody, sport, itd. Dzięki tej aplikacji na głównym ekranie naszego telefonu będzie czekać zawsze świeża tapeta.

Menu Pulsepaper nie jest po Polsku. Producent udostępnia aplikację Pulsepaper całkowicie za free. Aby wypróbować program Pulsepaper użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PocketPC Mark 1.03

  Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego.

 • Biorhythm Calculator 1.0

  Biorhythm Calculator to narzędzie do obliczania biorytmu na dany dzień.

 • SKScheMa 1.2.7

  SKScheMa nie dostępna free, jest doskonałą aplikacją służącą do automatycznego wykonywania rozmaitych zadań w oparciu o wcześniej ustalone reguły.

 • BallRoom UIQ3 1.00

  Wygodne narzędzie, umożliwiając wyświetlenie w rogu ekranu informacji takich jak, poziom baterii, ilość wolnej pamięci, aktualny czas i data.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pulsepaper 2.0.6 (Symbian S60 3rd Edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ