Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pulsepaper 2.0.2 (Symbian S60 2nd Edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Pulse Data Services Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 76 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 198

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pulsepaper 2.0.2 (Symbian S60 2nd Edition) - Mobile

            Pulsepaper to aplikacja, która trzykrotnie w ciągu dnia będzie zmieniać tapetę na twoim telefonie.

Folder z którego mają być wybierane obrazy można zdefiniować samodzielnie lub wybrać jedną z dostępnych kategorii np: pogoda, kosmos, samochody, sport, itd. Dzięki tej aplikacji na głównym ekranie naszego telefonu będzie czekać zawsze świeża tapeta.

Menu Pulsepaper nie jest po Polsku. Producent udostępnia aplikację Pulsepaper całkowicie za free. Aby wypróbować program Pulsepaper użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Mobiola Headset 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Neoreboot 1.0

  Neoreboot to aplikacja do szybkiego resetowania telefonu. Program działa z telefonami z systemem Symbian i pozwala na błyskawiczne zresetowanie urządzenia za pomocą jednego kliknięcia.

 • Battery Saver 1.3

  Aplikacja Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon. Program posiada wiele pożytecznych funkcji i planów pracy, co w efekcie jak podaje producent może zwiększyć czas działania baterii aż do 30%!

 • Handy Weather 3.0

  Dzięki aplikacji Handy Weather 3.0 już nigdy nie zmokniesz:)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pulsepaper 2.0.2 (Symbian S60 2nd Edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ