Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Screen Saver Symbian UIQ 2.70 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 593 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 356

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Screen Saver Symbian UIQ 2.70 - Mobile

                 Psiloc Screen Saver to aplikacja, która zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.

Duże graficzne zegary pozwalają wygodnie sprawdzać aktualną godzinę. Aplikacja współpracuje z domyślnymi wskaźnikami poziomu baterii, informacjami o nieodebranych rozmowach i nowych wiadomościach. Producent udostępnia wersję Trial, tak więc aby korzystać z Psiloc Screen Saver całkowicie za free należy wykupić licencję. Menu programu Psiloc Screen Saver nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Psiloc Screen Saver użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Droid Overclock 2.1.1

  Droid Overclock jest kolejną aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu.

 • Windows 7 theme Symbian S60 3rd edition

  Windows 7 theme to po prostu nakładka na system Symbian, przeistaczająca menu naszego telefonu na nie zwykle podobne do Windows 7.

 • Psiloc Screen Capture Symbian UIQ 1.50

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Screen Saver Symbian UIQ 2.70 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ