Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Screen Saver Symbian S60 3.10 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 254 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 612

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Screen Saver Symbian S60 3.10 - Mobile

                 Psiloc Screen Saver to aplikacja, która zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.

Duże graficzne zegary pozwalają wygodnie sprawdzać aktualną godzinę. Aplikacja współpracuje z domyślnymi wskaźnikami poziomu baterii, informacjami o nieodebranych rozmowach i nowych wiadomościach. Producent udostępnia wersję Trial, tak więc aby korzystać z Psiloc Screen Saver całkowicie za free należy wykupić licencję. Menu programu Psiloc Screen Saver nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Psiloc Screen Saver użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd

  Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili.

 • DietingGuide

  DietingGuide to prosta aplikacja stworzona na systemy Windows Mobile, która stanowi zbiór praktycznych porad dietetycznych.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • CatchPhrase 1.0

  CatchPhrase pozwala zapisywać za pomocą iPhone Touch lub iPhone frazy usłyszane w ciągu dnia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Screen Saver Symbian S60 3.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ