Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Screen Capture Symbian UIQ 1.50 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 187 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 169

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Screen Capture Symbian UIQ 1.50 - Mobile

                  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

Można nakazać jej pracę w tle, niezakłócającą normalnych funkcji telefonu a w kiedy pojawi się potrzeba zrobienia zrzutu użyć skrótu klawiszowego. Obrazki są zapisywane w katalogu dostępnym z Menu. Aplikacja obsługuje formaty .jpg, .jpeg oraz .mbm. Menu programu Psiloc Screen Capture nie jest po Polsku. Udostępniona wersja to Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Psiloc Screen Capture za free należy wykupić specjalną licencję.

Aby wypróbować program Psiloc Screen Capture użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • nSlap 0.1

  Aplikacja nSlap korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • nDrill 0.1

  Aplikacja nDrill korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Time Machine 1.7.1 (S60 3rd)

  Time Machine to rozbudowana aplikacja do pomiaru i prezentacji czasu dla telefonów z systemem Symbian OS.

 • MobiMonster2 1.0

  MobiMonster2 to rozbudowana aplikacja, która daje dostęp do wielu usług internetowych przez telefon komórkowy z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Screen Capture Symbian UIQ 1.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ