Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 176 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 179

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20 - Mobile

                  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

Można nakazać jej pracę w tle, niezakłócającą normalnych funkcji telefonu a w kiedy pojawi się potrzeba zrobienia zrzutu użyć skrótu klawiszowego. Obrazki są zapisywane w katalogu dostępnym z Menu. Aplikacja obsługuje formaty .jpg, .jpeg oraz .mbm. Menu programu Psiloc Screen Capture nie jest po Polsku. Udostępniona wersja to Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Psiloc Screen Capture za free należy wykupić specjalną licencję.

Aby wypróbować program Psiloc Screen Capture użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Neoreboot 1.0

  Neoreboot to aplikacja do szybkiego resetowania telefonu. Program działa z telefonami z systemem Symbian i pozwala na błyskawiczne zresetowanie urządzenia za pomocą jednego kliknięcia.

 • Battery Saver 1.3

  Aplikacja Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon. Program posiada wiele pożytecznych funkcji i planów pracy, co w efekcie jak podaje producent może zwiększyć czas działania baterii aż do 30%!

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 1st edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Spb Time 2.2.2

  Spb Time jest zaawansowanym zestawem narzędzi zarządzających mierzeniem czasu dla Twojego Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ