Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Screen Capture Symbian S60 1.80 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 202 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 156

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Screen Capture Symbian S60 1.80 - Mobile

                  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

Można nakazać jej pracę w tle, niezakłócającą normalnych funkcji telefonu a w kiedy pojawi się potrzeba zrobienia zrzutu użyć skrótu klawiszowego. Obrazki są zapisywane w katalogu dostępnym z Menu. Aplikacja obsługuje formaty .jpg, .jpeg oraz .mbm. Menu programu Psiloc Screen Capture nie jest po Polsku. Udostępniona wersja to Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Psiloc Screen Capture za free należy wykupić specjalną licencję.

Aby wypróbować program Psiloc Screen Capture użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Screen Capture Symbian S60 1.80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ