Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Profiles Symbian S80 1.40 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 226 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 417

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Psiloc Extended Profiles Symbian S80 1.40 - Mobile

          Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili w telefonie.

Dzięki niej możemy dostosować nasz telefon do własnych potrzeb. Extended Profiles rozszerza Profile o nowe opcje, takie jak zmiana tapety, schematu kolorów czy dźwięków alarmu. Ponadto program umożliwia automatyczną zmianę profilu o określonej godzinie czy w wybranym dniu, a także włączenie automatycznej blokady klawiatury opcji, która nie jest dostępna w niektórych telefonach. Każdy profil pozwala na ustawienie innej tapety, która może być nawet animowana.

Menu programu Psiloc Extended Profiles w wersji po Polsku nie jest dostępne. Aplikacja została udostępniona za free przez Producenta w oparciu o licencję Adware.

Aby wypróbować program Psiloc Extended Profiles użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • VITO CopyPaste 1.3 (Smartphone)

  Nie wielkie i praktyczne narzędzie VITO CopyPaste to kolejna aplikacja z serii firmy Vito Technology służąca do wzbogacenia prostej systemowej funkcji kopiuj – wklej.

 • Best Full Screen Clock 1.00 (S60 1st)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • Handy Zip (S60 2nd)

  Handy Zip to aplikacja do otwierania i tworzenia archiwów ZIP na telefony komórkowe.

 • Nokia Sports Tracker 3.5.1

  Nokia Sports Tracker to aplikacja dla osób posiadających odbiornik GPS w swoim telefonie i uprawiają sport.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Profiles Symbian S80 1.40 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ