Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 298 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 874

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd - Mobile

          Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili w telefonie.

Dzięki niej możemy dostosować nasz telefon do własnych potrzeb. Extended Profiles rozszerza Profile o nowe opcje, takie jak zmiana tapety, schematu kolorów czy dźwięków alarmu. Ponadto program umożliwia automatyczną zmianę profilu o określonej godzinie czy w wybranym dniu, a także włączenie automatycznej blokady klawiatury opcji, która nie jest dostępna w niektórych telefonach. Każdy profil pozwala na ustawienie innej tapety, która może być nawet animowana.

Menu programu Psiloc Extended Profiles w wersji po Polsku nie jest dostępne. Aplikacja została udostępniona za free przez Producenta w oparciu o licencję Adware.

Aby wypróbować program Psiloc Extended Profiles użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Weather for Windows Mobile Pocket PC

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Key Lock Clock 1.01 (S60v3) PL

  Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS.

 • Sound Meter 1.2

  Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu.

 • a-stop 0.12 (Windows Mobile)

  Prosta i przydatna aplikacja A-stop dla systemów Windows Mobile to ciekawa propozycja z dziedziny zarządzania czasem na urządzeniach mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ