Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Color Schemes Symbian UIQ 1.50 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 200 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 181

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Color Schemes Symbian UIQ 1.50 - Mobile

              Psiloc Color Schemes dla UIQ daje użytkownikowi możliwość dostępu do wybranego przez niego zestawu kolorów w jego telefonie. Color Schemes to także możliwość zdefiniowania wybranych kolorów dla każdego widoku ekranu.

Wszyscy wiedzą, że pomysł dostosowywania telefonu do użytkownika potrzeb, stylu i nastroju to wyzwanie dla współczesnych producentów oprogramowania. Dzięki Psiloc Color Schemes do każdego ekranu można przypisać inny kolor.

Użytkownicy swobodnie komponują kolory dla m.in. widoków menu, poszczególnych okienek dialogowych i okienek kontrolnych. Można wybierać z szerokiej palety kolorów zawartych w pakiecie lub oszczędzić na czasie i po prostu skorzystać z kolorów, które są najbardziej popularne wśród innych użytkowników. Psiloc Color Schemes nie jest za free, producent udostępnia wersję Trial. Należy także pamiętać, że program Psiloc Color Schemes nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Psiloc Color Schemes użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Pulsepaper 2.0.2 (Symbian S60 2nd Edition)

  Pulsepaper to aplikacja, która trzykrotnie w ciągu dnia będzie zmieniać tapetę na twoim telefonie.

 • Battery Indicator 4.0.0

  Battery Indicator to prosta aplikacja, która wspomaga działanie zwykłego wskaźnika naładowania baterii o dodatkowe funkcje. Program pokazuje na pasku statusu stan naładowania akumulatora w procentach razem z temperaturą, żywotnością, napięciem i czasem podłączenia i odłączenia od sieci.

 • FlashLight v7 (WM)

  FlashLight jest dedykowane na urządzenia z systemem Windows Mobile nie posiadające na wyposażeniu w aparacie forograficznym lampy błyskowej.

 • Handy Weather for Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Weather jest kompletnym systemem prognozy pogody dla naszych urządzeń przenośnych pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Color Schemes Symbian UIQ 1.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ