Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 236 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 822

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50 - Mobile

                   Psiloc Baby Care to aplikacja na Symbian OS  zamieniająca telefon w elektroniczną nianię. Wystarczy pozostawić telefon w pokoju dziecka a uaktywniona aplikacja Psiloc Baby Care na urządzenia mobilne wykryje wszelkie dźwięki.

W tym czasie rodzicie mogą spokojnie poświęcać się pracy lub odpoczywać np. na innym piętrze. Jeśli tylko ich pociecha się obudzi, dzięki Psiloc Baby Care telefon automatycznie zadzwoni na ustalony wcześniej numer. Dzięki komórce z aplikacją Psiloc Baby Care mobile rodzice mogą również połączyć się - i to bezgłośnie - z telefonem w pokoju dziecka i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. A jeśli bobas już nie śpi i płacze - mogą nawet do niego mówić, żeby go uspokoić.
Psiloc Baby Care portable jest bardzo użyteczną aplikacją z szeroką paletą zastosowań. Umożliwia rozłączanie niepożądanych połączeń po upływie ustalonego czasu. Dźwięki telefonu są wyciszane, żeby nie obudzić dziecka. Rozmowy przychodzące można automatycznie odrzucić lub prze kierować na określony numer. Psiloc Baby Care ma także wskaźnik zużycia baterii - jeśli zbliży się on do niebezpiecznie niskiego poziomu aplikacja wyśle automatycznie SMS do rodziców z ostrzeżeniem. Niestety producent udostępnia wersję Trial, tak więc aby korzystać z Psiloc Baby Care w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Na naszej stronie Psiloc Baby Care możesz pobrać za free do prze testowania. Program Psiloc Baby Care po Polsku nie jest dostępny.

Aby wypróbować program Psiloc Baby Care użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Modele:

::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800

:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.
Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Screen Saver Symbian UIQ 2.70

  Psiloc Screen Saver zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.

 • Full Screen Caller version 3.04 Series 60

  BestFull Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.

 • Neoreboot 1.0

  Neoreboot to aplikacja do szybkiego resetowania telefonu. Program działa z telefonami z systemem Symbian i pozwala na błyskawiczne zresetowanie urządzenia za pomocą jednego kliknięcia.

 • nSaw 0.1

  Aplikacja nSaw korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ