Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokmote 1.00 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Samir
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 48 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 5274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokmote 1.00 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

               Doskonała aplikacja pozwalająca sterować telefonem z wbudowanym czujnikiem ruchu za pomocą gestów.

Rozwiązanie to może dostarczyć naprawdę wiele zabawy w przeróżnych grach. Dzięki Nokmote możemy kierować postacią w grze jedynie przechylając telefon w różne strony lub np. kierować pojazdem w wyścigach nie dotykając żadnych klawiszy. Możliwości aplikacji są spore i jest to kolejny przykład ciekawego wykorzystania czujnika położenia w telefonach z Symbianem. Producent udostępnia Nokmote całkowicie za free. Na chwilę obecną Nokmote po Polsku nie jest dostępna.

Aby wypróbować program Nokmote użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • Best Torch 1.01 (S60 1st)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • KCal 1.4.18

  KCal to aplikacja stworzona z myślą o osobach prowadzących dietetyczny tryb życia, umożliwia ona w prosty sposób przeliczanie kalorii.

 • BallRoom UIQ3 1.00

  Wygodne narzędzie, umożliwiając wyświetlenie w rogu ekranu informacji takich jak, poziom baterii, ilość wolnej pamięci, aktualny czas i data.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokmote 1.00 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ