Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Sports Tracker 3.5.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 762 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 3606

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Sports Tracker 3.5.1 - Mobile

Nokia Sports Tracker to aplikacja dla osób posiadających odbiornik GPS w swoim telefonie i uprawiają sport.

Program pomaga mieżyć przebytą drogę, prędkość, temo itp.
Aplikacja działa z telefonami Nokia z systemem Symbian S60 trzeciej generacji. Obsługiwane modele telefonów: N71, N73, N75, N77, N80, N91, N92, N93, N93i, E50, E62, E65, E70, 3250, 5500 Sport.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) EXE

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • Weather 1.1.20 (176 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • HealthHerbs 1.0

  Aplikacja HealthHerbs pracująca pod systemami Windows Mobile została napisana przez znanego nam już autora Vincent’a Collure. HealthHerbs jest program, który łączy w sobie obszerną bazę ziół oraz szczegóły na temat każdego z nich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Sports Tracker 3.5.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ