Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 437 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd) - Mobile

               Nokia Friend View stanowi serwis społecznościowy dla użytkowników telefonów Nokia z systemem Symbian trzeciej generacji.

Program umożliwia prowadzenie bloga oraz dzielenie się z innymi użytkownikami swoim położeniem itp. Aplikacja jest mało popularna jednak na cały świecie skupia już sporą liczbę użytkowników. Nokia cały czas pracuje nad rozwinięciem serwisu. Jak narazie aplikacja Nokia Friend View jest za free. Niestety Nokia Friend View po Polsku jeszcze nie jest dostępna.

Aby skorzystać z aplikacji Nokia Friend View użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Weather 1.1.20 (240 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Custom Clock Widget Free 0.6.1

  Custom Clock Widget to stylowy dodatek, który nada twojemu telefonowi klasy i dobrego gustu w formie eleganckiego zegara.

 • Python dla (S60 3rd) 1.4.4

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • Battery Indicator 4.0.0

  Battery Indicator to prosta aplikacja, która wspomaga działanie zwykłego wskaźnika naładowania baterii o dodatkowe funkcje. Program pokazuje na pasku statusu stan naładowania akumulatora w procentach razem z temperaturą, żywotnością, napięciem i czasem podłączenia i odłączenia od sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ