Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Energy Profiler 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 152 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2640

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Energy Profiler 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

                      Nokia Energy Profiler na Symbian OS to sprytna aplikacja, która umożliwia monitorowanie zużycia energii przez telefon. Aplikacja Nokia Energy Profiler na urządzenia mobilne pozwala na sprawdzenie, które aplikacje zużywają ile energii. Program Nokia Energy Profiler na telefonie generuje raporty w postaci plików Excela lub plików graficznych.

Nokia Energy Profiler dla mobile to przede wszystkim program testujący i badający poszczególne procesy i ogólny stan naszego telefonu. Dzięki aplikacji Fińskiego producenta będziemy mogli sprawdzić ile energii wykorzystują różne aplikacje i komponenty w telefonie, i np. Nokia Energy Profiler portable pokaże zużycie energii przez pracujący moduł Wifi lub Bluetooth. Aplikacja Nokia Energy Profiler jest bardzo dokładna i podaje nie tylko suche dane ale także przedstawia je w formie graficznej. Program Nokia Energy Profiler jest całkowicie za free. Oznacza to, że Nokia udostępniła swój program Nokia Energy Profiler w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Menu programu Nokia Energy Profiler nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Nokia Energy Profiler użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic

:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.
Podobne Pozostałe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Energy Profiler 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ