Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NiceLight 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VerySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 207 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1100

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NiceLight 1.0 - Mobile

            NiceLight to aplikacja na Symbian OS, która zamienia nasz telefon w normalnie funkcjonujący zegarek.

Program wyświetla stan naładowania baterii, umożliwia wybór z pośród trzech trybów pracy oraz jeszcze wile innych przydatnych funkcji. Możemy zmienić kolor tła z pośród około ośmiu zdefiniowanych, kontrolować podświetlenie, włączać i wyłączać lampę flash w telefonie. Program do kontroli efektów świetlnych w telefonie. Menu programu NiceLight nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program NiceLight użyj przycisku download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych, ciekawych i praktycznych aplikacji na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera.

 • Spb Clone 1.5.9

  Często się tak zdarza, że jakaś instytucja ma w użytku dużo identycznych urządzeń Pocket PC, które mają taki sam interfejs (na przykład używane tylko w trybie kiosku), są wyposażone w ten sam zestaw programów i używane przez personel w ten sam sposób.

 • Foreca Weather 1.2.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Foreca Weather to rozbudowany program pobierający z Internetu aktualną prognozę pogody na najbliższe kilka dni.

 • AutoCam UIQ3 1.30

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NiceLight 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ